Terug

Bedrog

[eBook]

Bedrog (Abigail Haas) - eBook
€9,99

Na de succesvolle jeugdthriller'Verraad' komt Abigail Haas met het spannende YA-boek'Bedrog'. Een pageturner voor fans van Abigail Haas, Mel Wallis de Vries en Heleen Vreeswijk. Oliver, Ethan en ik. Daar begon het allemaal mee. Chloe ontmoet Ethan tijdens haar vakantiebaantje. Tegen al haar plannen in valt ze voor hem. Ethan is aardig en zorgzaam. Bij hem voelt ze zich veilig, in tegenstelling tot thuis. Dan ontmoet ze Oliver, Ethans oudere broer. Waar Ethan Chloe op haar gemak stelt, daagt Oliver haar door zijn ongewone vragen voortdurend uit. Chloe doet haar uiterste best om Oliver te ontlopen– hij triggert iets in haar – maar er is geen ontkomen aan. Hun onstuimige relatie houdt ze angstvallig geheim voor Ethan, met verstrekkende gevolgen: een brand, een gewonde en een dode. Én de vraag wie van hen hier schuldig aan is... Reacties op'Verraad'‘Haas sleurt je in razende vaart naar het eind […] om pas in de laatste paar pagina’s messcherp toe te slaan.’ – 7Days ‘Bloedstollend spannend. De schrijfster weet de lezer steeds op het verkeerde been te zetten.’ – Libris boekenkast ‘De perfecte thriller. Zo verslavend!’– wondrousreads.com


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Abigail Haas
  • Uitgever : de Fontein Jeugd
  • ISBN : 9789026141058
  • Taal : Nederlands

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Jens Lapidus Stockholm delete (eBook) Stockholm delete, Jens Lapidus
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Kazuo Ishiguro Laat me nooit alleen (eBook) Laat me nooit alleen, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Carlos Ruiz Zafon De gevangene van de hemel (eBook) De gevangene van de hemel, Carlos Ruiz Zafon
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Pierre Jarawan De zoon van de verhalenverteller (eBook) De zoon van de verhalenverteller, Pierre Jarawan
€8,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Kazuo Ishiguro Nocturnes (eBook) Nocturnes, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Ronald Nijboer Tabé Java, tabé Indië (eBook) Tabé Java, tabé Indië, Ronald Nijboer
€13,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

John Grisham De klokkenluider (eBook) De klokkenluider, John Grisham
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

M.J. Arlidge Pluk een roos (eBook) Pluk een roos, M.J. Arlidge
€7,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Francis Spufford Gouden bergen (eBook) Gouden bergen, Francis Spufford
€13,99€6,99
Actieprijs t/m 20 november

Lees meer

Héctor Garcia Ikigai (eBook) Ikigai, Héctor Garcia
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 05 december

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het