Terug

Deal met de duivel

[eBook]

Deal met de duivel (Steve Hamilton) - eBook
€12,99

Van bestsellerauteur Steve Hamilton verschijnt nu Deal met de duivel. Voor fans van Lee Child en Harlan Coben.‘Geloof Stephen King. Dit boek is het echte werk.’ Stephen King Nick Mason zit al vijf jaar onschuldig gevangen voor de moord op een DEA-agent als hem de kans wordt geboden weer vrij te komen. Hij hoeft alleen maar een deal te sluiten met de meedogenloze crimineel Darius Cole. De enige voorwaarde: als je telefoon gaat neem je op en doe je wat er van je gevraagd wordt. Nick geniet van zijn vrijheid en probeert de band met zijn ex-vrouw en dochter weer te herstellen, maar dan gaat de telefoon en krijgt hij zijn eerste opdracht…


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Steve Hamilton
  • Uitgever : Luitingh Sijthoff
  • ISBN : 9789024576340
  • Taal : Nederlands

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Tess Gerritsen Ik weet een geheim (eBook) Ik weet een geheim, Tess Gerritsen
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Stephen King Schone slaapsters (eBook) Schone slaapsters, Stephen King
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Sean McMeekin De Russische Revolutie (eBook) De Russische Revolutie, Sean McMeekin
€17,99€14,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Robert Harris Enigma (eBook) Enigma, Robert Harris
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Arnaldur Indridason Blauwzuur (eBook) Blauwzuur, Arnaldur Indridason
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Nele Neuhaus Het woud (eBook) Het woud, Nele Neuhaus
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Peter Raedts De ontdekking van de Middeleeuwen (eBook) De ontdekking van de Middeleeuwen, Peter Raedts
€8,99€5,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Irma Joubert Het meisje uit het verscholen dorp (eBook) Het meisje uit het verscholen dorp, Irma Joubert
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Arnaldur Indridason Onland (eBook) Onland, Arnaldur Indridason
€7,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Robert Harris Pompeï (eBook) Pompeï, Robert Harris
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het