Terug

Fatale kus

[eBook]

Fatale kus (Allison Brennan) - eBook
€9,99€4,99

‘Fatale kus’ (Kiss Me, Kill Me) van Allison Brennan is een thriller voor de fans van Karen Rose en Jody Picoult.

Lucy Kincaid wordt door haar vriend, beveiligingsexpert Sean Rogers, gevraagd haar expertise op het gebied van cybercriminaliteit in te zetten bij het onderzoek naar een vermiste tiener. Het onderzoek loopt synchroon met de klopjacht van de FBI op de‘Cinderella Wurger.’ Deze seriemoordenaar heeft het voorzien op jonge vrouwen die hij op feesten drogeert en op die manier makkelijk tot zijn slachtoffer maakt. Wanneer beide onderzoeken met elkaar dreigen te botsen, is Lucy niet van plan om een stap opzij te doen. Haar eigen pijnlijke verleden maakt haar vastbesloten jonge vrouwen te behoeden voor criminelen. Daartoe gaat Lucy niet alleen de confrontatie aan met een meedogenloze psychopaat, maar ook met haar eigen angsten. Zelfs als dat betekent dat haar carrière en haar geluk met Sean op het spel staan.

Allison Brennan behoort tot een van de grote auteurs in het genre‘Romantic Suspense’. Van haar verscheen eerder ‘Tot de dood ons scheidt’.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Allison Brennan
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026142581
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 288

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Stephen King Schone slaapsters (eBook) Schone slaapsters, Stephen King
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Tess Gerritsen Ik weet een geheim (eBook) Ik weet een geheim, Tess Gerritsen
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Sean McMeekin De Russische Revolutie (eBook) De Russische Revolutie, Sean McMeekin
€17,99€14,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Robert Harris Enigma (eBook) Enigma, Robert Harris
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Arnaldur Indridason Blauwzuur (eBook) Blauwzuur, Arnaldur Indridason
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Peter Raedts De ontdekking van de Middeleeuwen (eBook) De ontdekking van de Middeleeuwen, Peter Raedts
€8,99€5,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Nele Neuhaus Het woud (eBook) Het woud, Nele Neuhaus
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Irma Joubert Het meisje uit het verscholen dorp (eBook) Het meisje uit het verscholen dorp, Irma Joubert
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Arnaldur Indridason Onland (eBook) Onland, Arnaldur Indridason
€7,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Robert Harris Pompeï (eBook) Pompeï, Robert Harris
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het