Terug

In het bloed

[eBook]

In het bloed (Patricia Briggs) - eBook
€9,99€4,99

‘New York Times’-bestsellerauteur Patricia Briggs schreef met In het bloed’ het tweede deel in de Mercy Thompson-serie, die onder het nieuwe label URBAN verschijnt. Voor de liefhebbers van ‘Buffy The Vampire Slayer’, ‘Charmed’, ‘True Blood’, ‘Once Upon A Time’ en de boeken en serie ‘Twilight’. Garagehoudster Mercy Thompson is behalve vriendelijk, scherpzinnig en nieuwsgierig ook onafhankelijk, loyaal en koppig – eigenschappen die haar al vaker in de problemen hebben gebracht. Voor haar vrienden (of dat nu weerwolven, vampieren of ‘gewone’ mensen zijn) gaat ze door het vuur,dus als haar vriend Stefan haar hulp inroept komt het niet in haar op om te weigeren. Zelfs niet als dat betekent dat ze oog in oog komt te staan met iets wat alleen in nachtmerries zou mogen bestaan, want ze blijkt Stefan niet zo goed te kennen als ze dacht... ‘Een fantastisch boek met veel plotwendingen. Ik voelde mee met haar sterke personages en keek meteen uit naar het volgende deel.’ Kim Harrison, auteur van de ‘Heksen’-serie ‘Ik ben dol op deze serie!’ Charlaine Harris, auteur van de ‘True Blood’-serie


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Patricia Briggs
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026138140
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 290

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Tess Gerritsen Ik weet een geheim (eBook) Ik weet een geheim, Tess Gerritsen
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Grant Blackwood Tom Clancy Plicht en eer (eBook) Tom Clancy Plicht en eer, Grant Blackwood
€14,99€8,99
Actieprijs t/m 23 oktober

Lees meer

Stephen King Schone slaapsters (eBook) Schone slaapsters, Stephen King
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Irma Joubert Het meisje uit het verscholen dorp (eBook) Het meisje uit het verscholen dorp, Irma Joubert
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Richard J. Evans De eeuw van de macht (eBook) De eeuw van de macht, Richard J. Evans
€19,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Kazuo Ishiguro Laat me nooit alleen (eBook) Laat me nooit alleen, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Kazuo Ishiguro Toen wij wezen waren (eBook) Toen wij wezen waren, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Kazuo Ishiguro Vergeten reus (eBook) Vergeten reus, Kazuo Ishiguro
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 november

Lees meer

Nicola Moriarty De vijfde brief (eBook) De vijfde brief, Nicola Moriarty
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Arnaldur Indridason Blauwzuur (eBook) Blauwzuur, Arnaldur Indridason
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het