Terug

Lang leve de liefde

[eBook]

Lang leve de liefde (Jill Mansell) - eBook
€9,99

Lang leve de liefde is de nieuwe roman van Jill Mansell, auteur van bestsellers als Je bent geweldig en Rozengeur en zonneschijn. Het is een heerlijk romantisch verhaal, vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes.

Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer in over haar moeders eerste en enige echte liefde.

Die dag ontmoet Lily ook de acteur Eddie Tessler. Lily is stiekem wel gevleid dat Eddie haar zo geweldig vindt, en ze voelt de vlinders fladderen. Maar waarom vindt ze het dan zo belangrijk wat Dan, haar grappige, stoere, knappe jeugdvriend, die altijd voor haar klaarstaat, ervan vindt?


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Jill Mansell
  • Uitgever : Luitingh Sijthoff
  • ISBN : 9789024567324
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 315

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Tess Gerritsen Ik weet een geheim (eBook) Ik weet een geheim, Tess Gerritsen
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Stephen King Schone slaapsters (eBook) Schone slaapsters, Stephen King
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Marja Visscher Maannachten (eBook) Maannachten, Marja Visscher
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Grant Blackwood Tom Clancy Plicht en eer (eBook) Tom Clancy Plicht en eer, Grant Blackwood
€14,99€8,99
Actieprijs t/m 23 oktober

Lees meer

Robert Harris Enigma (eBook) Enigma, Robert Harris
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Irma Joubert Het meisje uit het verscholen dorp (eBook) Het meisje uit het verscholen dorp, Irma Joubert
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Nicola Moriarty De vijfde brief (eBook) De vijfde brief, Nicola Moriarty
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Sean McMeekin De Russische Revolutie (eBook) De Russische Revolutie, Sean McMeekin
€17,99€14,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Arnaldur Indridason Blauwzuur (eBook) Blauwzuur, Arnaldur Indridason
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Irma Joubert Het spoor van de liefde (eBook) Het spoor van de liefde, Irma Joubert
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het