Terug

Mea culpa

[eBook]

Mea culpa (Clare Mackintosh) - eBook
€9,99€4,99

‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci. Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. In een fractie van een seconde verandert Jenna’s wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist ze naar een afgelegen plek aan de kust in Wales, maar de herinneringen, angsten en rouw zijn allesoverheersend. Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien… ’Mea culpa’ is een regelrechte sensatie met fans als Peter James, Richard&Judy. Overleden kind. Schuldvraag. Wales.Het meisje in de trein.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Clare Mackintosh
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026137747
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 351

Meer informatie

Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld, inmiddels is ze fulltime schrijver. Haar debuut Mea culpa was direct na verschijnen een grote hit in Engeland en wordt omschreven als een sensatie. In maart 2017 maakte de uitgever bekend dat er wereldwijd 1.000.000 exemplaren verkocht zijn. Haar tweede boek, Ik zie jou werd met veel lof onthaald.
"Een fantastisch debuut met een verbluffende twist. I love it!" - PETER JAMES
"Wat een overtuigend, sterk debuut. Meer hiervan alstublieft!" - SUNDAY MIRROR
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Jørn Lier Horst Jachthonden (eBook) Jachthonden, Jørn Lier Horst
€13,99€9,99
Actieprijs t/m 28 juli

Lees meer

M Connelly De keerzijde (eBook) De keerzijde, M Connelly
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Jørn Lier Horst Rode sneeuw (eBook) Rode sneeuw, Jørn Lier Horst
€13,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Graeme Macrae Burnet Zijn bloedige plan (eBook) Zijn bloedige plan, Graeme Macrae Burnet
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 28 juni

Lees meer

Karin Slaughter Trouweloos (eBook) Trouweloos, Karin Slaughter
€7,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

David Baldacci Het motief (eBook) Het motief, David Baldacci
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 28 juli

Lees meer

B.A. Paris Achter gesloten deuren (eBook) Achter gesloten deuren, B.A. Paris
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 02 juli

Lees meer

Clare Swatman Voor je weggaat (eBook) Voor je weggaat, Clare Swatman
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 03 juli

Lees meer

Paula Hawkins In het water (eBook) In het water, Paula Hawkins
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 07 juli

Lees meer

Santa Montefiore De laatste roos van de zomer (eBook) De laatste roos van de zomer, Santa Montefiore
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het