Terug

Mea culpa

[eBook]

Mea culpa (Clare Mackintosh) - eBook
€9,99€4,99

‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci. Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. In een fractie van een seconde verandert Jenna’s wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist ze naar een afgelegen plek aan de kust in Wales, maar de herinneringen, angsten en rouw zijn allesoverheersend. Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien… ’Mea culpa’ is een regelrechte sensatie met fans als Peter James, Richard&Judy. Overleden kind. Schuldvraag. Wales.Het meisje in de trein.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Clare Mackintosh
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026137747
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 351

Meer informatie

Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld, inmiddels is ze fulltime schrijver. Haar debuut Mea culpa was direct na verschijnen een grote hit in Engeland en wordt omschreven als een sensatie. In maart 2017 maakte de uitgever bekend dat er wereldwijd 1.000.000 exemplaren verkocht zijn. Haar tweede boek, Ik zie jou werd met veel lof onthaald.
"Een fantastisch debuut met een verbluffende twist. I love it!" - PETER JAMES
"Wat een overtuigend, sterk debuut. Meer hiervan alstublieft!" - SUNDAY MIRROR
 

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Nicci French Zondagochtend breekt aan (eBook) Zondagochtend breekt aan, Nicci French
€14,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

B.A. Paris Gebroken (eBook) Gebroken, B.A. Paris
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

John Grisham Het eiland (eBook) Het eiland, John Grisham
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 15 september

Lees meer

Tommy Wieringa De dood van Murat Idrissi (eBook) De dood van Murat Idrissi, Tommy Wieringa
€7,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Astrid Holleeder Judas (eBook) Judas, Astrid Holleeder
€7,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

B.A. Paris Achter gesloten deuren (eBook) Achter gesloten deuren, B.A. Paris
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Nicci French Als het zaterdag wordt (eBook) Als het zaterdag wordt, Nicci French
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Colson Whitehead De ondergrondse spoorweg (eBook) De ondergrondse spoorweg, Colson Whitehead
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 augustus

Lees meer

Lars Kepler Contract (eBook) Contract, Lars Kepler
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 20 augustus

Lees meer

Lars Kepler Stalker (eBook) Stalker, Lars Kepler
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 20 augustus

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het