Terug

De nieuwe collega

[eBook]

De nieuwe collega (Tammy Cohen) - eBook
€11,99€4,99

Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund LuptonsZusje, Ruth WaresIn een donker, donker bos en Gillian FlynnsGone Girl

Je collega’s zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega’s. Iedereen weet van elkaar hoe ze hun koffie drinken, hoe het er thuis in de slaapkamer aan toegaat en wie?nachten niet slaapt door zieke kinderen.

Door de komst van hun nieuwe baas wordt hun routine flink?opgeschud. Opeens hangt er een totaal andere sfeer op?de zaak en is niemand meer te vertrouwen. Wie heeft stiekem een grondige hekel aan iedereen? Wie saboteert de boel? Wie heeft een wel heel donker verleden? En wie is er in?staat tot moord?


De pers over de boeken van Tammy Cohen:

‘Het is van essentieel belang om deze thriller in handen te krijgen.’Closer

‘Verfrissende en slimme psychologische thriller vol foute personages die je met liefde gaat haten.’ Clare Mackintosh, auteur vanMea culpa

‘Je vliegt door de bladzijden, die bulken van de sterke personages en geloofwaardige relaties. Niet weg te leggen!’Candis

‘Ronduit angstaanjagend.’ Ruth Ware

‘Verplicht leesvoer. De spanning blijft maar groeien naarmate het verhaal zich van drama tot ijzingwekkende thriller ontpopt.’Essentials


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Tammy Cohen
  • Uitgever : Boekerij
  • ISBN : 9789402308440
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 292

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

M Connelly De keerzijde (eBook) De keerzijde, M Connelly
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Clare Mackintosh Mea culpa (eBook) Mea culpa, Clare Mackintosh
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 02 juli

Lees meer

Graeme Macrae Burnet Zijn bloedige plan (eBook) Zijn bloedige plan, Graeme Macrae Burnet
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 28 juni

Lees meer

B.A. Paris Achter gesloten deuren (eBook) Achter gesloten deuren, B.A. Paris
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 02 juli

Lees meer

Jørn Lier Horst Rode sneeuw (eBook) Rode sneeuw, Jørn Lier Horst
€13,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Santa Montefiore De laatste roos van de zomer (eBook) De laatste roos van de zomer, Santa Montefiore
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

Paula Hawkins In het water (eBook) In het water, Paula Hawkins
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 07 juli

Lees meer

Harlan Coben Naar huis (eBook) Naar huis, Harlan Coben
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 juni

Lees meer

David Baldacci Het motief (eBook) Het motief, David Baldacci
€14,99€9,99
Actieprijs t/m 28 juli

Lees meer

Jørn Lier Horst Jachthonden (eBook) Jachthonden, Jørn Lier Horst
€13,99€9,99
Actieprijs t/m 28 juli

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het