Terug

De patissier van Parijs

[eBook]

De patissier van Parijs (Laura Madeleine) - eBook
€9,99€4,99

Een heerlijke roman voor fans van Sarah-Kate Lynch en Nora Roberts.‘De patissier van Parijs’ neemt je mee naar vervlogen tijden… Parijs, 1909. Het toeval leidt Guy naar Pâtisserie Clermont, waar hij onmiddellijk geraakt wordt door de schoonheid van de elegante creaties – en door de dochter van de patissier, Jeanne. De twee worden verliefd, maar net als het broze suikerwerk waar de patisserie om bekendstaat, is hun geluk kwetsbaar… Cambridge, 1988. Petra ontdekt een foto van haar opa, een gerespecteerd auteur, met twee mensen die ze niet kent en de mysterieuze tekst ‘Vergeef me’. Als haar opa’s biograaf vervolgens een schandaal ruikt en daar zijn pijlen op richt, begint een race naar de waarheid. Een hartverwarmend verhaal voor lezers van Santa Montefiore, Sarah Lark en Nicky Pellegrino.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Laura Madeleine
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026138164
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 283

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Tess Gerritsen Ik weet een geheim (eBook) Ik weet een geheim, Tess Gerritsen
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Stephen King Schone slaapsters (eBook) Schone slaapsters, Stephen King
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Sean McMeekin De Russische Revolutie (eBook) De Russische Revolutie, Sean McMeekin
€17,99€14,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Robert Harris Enigma (eBook) Enigma, Robert Harris
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Arnaldur Indridason Blauwzuur (eBook) Blauwzuur, Arnaldur Indridason
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Nele Neuhaus Het woud (eBook) Het woud, Nele Neuhaus
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Peter Raedts De ontdekking van de Middeleeuwen (eBook) De ontdekking van de Middeleeuwen, Peter Raedts
€8,99€5,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Irma Joubert Het meisje uit het verscholen dorp (eBook) Het meisje uit het verscholen dorp, Irma Joubert
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Arnaldur Indridason Onland (eBook) Onland, Arnaldur Indridason
€7,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Robert Harris Pompeï (eBook) Pompeï, Robert Harris
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 oktober

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het