Terug

De patissier van Parijs

[eBook]

De patissier van Parijs (Laura Madeleine) - eBook
€9,99€4,99

Een heerlijke roman voor fans van Sarah-Kate Lynch en Nora Roberts.‘De patissier van Parijs’ neemt je mee naar vervlogen tijden… Parijs, 1909. Het toeval leidt Guy naar Pâtisserie Clermont, waar hij onmiddellijk geraakt wordt door de schoonheid van de elegante creaties – en door de dochter van de patissier, Jeanne. De twee worden verliefd, maar net als het broze suikerwerk waar de patisserie om bekendstaat, is hun geluk kwetsbaar… Cambridge, 1988. Petra ontdekt een foto van haar opa, een gerespecteerd auteur, met twee mensen die ze niet kent en de mysterieuze tekst ‘Vergeef me’. Als haar opa’s biograaf vervolgens een schandaal ruikt en daar zijn pijlen op richt, begint een race naar de waarheid. Een hartverwarmend verhaal voor lezers van Santa Montefiore, Sarah Lark en Nicky Pellegrino.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Laura Madeleine
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026138164
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 283

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

B.A. Paris Achter gesloten deuren (eBook) Achter gesloten deuren, B.A. Paris
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Tatiana de Rosnay Obsessie (eBook) Obsessie, Tatiana de Rosnay
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Stefan Ahnhem 18 graden onder nul (eBook) 18 graden onder nul, Stefan Ahnhem
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Suzanne Vermeer Het paradijs (eBook) Het paradijs, Suzanne Vermeer
€9,99€7,49
Actieprijs t/m 11 augustus

Lees meer

Elena Ferrante De geniale vriendin (eBook) De geniale vriendin, Elena Ferrante
€8,99€5,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Yuval Noah Harari Homo Deus (eBook) Homo Deus, Yuval Noah Harari
€14,99€7,49
Actieprijs t/m 18 augustus

Lees meer

Elena Ferrante Wie vlucht en wie blijft (eBook) Wie vlucht en wie blijft, Elena Ferrante
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Elena Ferrante De nieuwe achternaam (eBook) De nieuwe achternaam, Elena Ferrante
€8,99€5,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Lars Kepler Jager (eBook) Jager, Lars Kepler
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Elena Ferrante Het verhaal van het verloren kind (eBook) Het verhaal van het verloren kind, Elena Ferrante
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 31 juli

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het