Terug

Bedrog

[eBook]

Bedrog (Abigail Haas) - eBook
€9,99€4,99

Na de succesvolle jeugdthriller'Verraad' komt Abigail Haas met het spannende YA-boek'Bedrog'. Een pageturner voor fans van Abigail Haas, Mel Wallis de Vries en Heleen Vreeswijk. Oliver, Ethan en ik. Daar begon het allemaal mee. Chloe ontmoet Ethan tijdens haar vakantiebaantje. Tegen al haar plannen in valt ze voor hem. Ethan is aardig en zorgzaam. Bij hem voelt ze zich veilig, in tegenstelling tot thuis. Dan ontmoet ze Oliver, Ethans oudere broer. Waar Ethan Chloe op haar gemak stelt, daagt Oliver haar door zijn ongewone vragen voortdurend uit. Chloe doet haar uiterste best om Oliver te ontlopen– hij triggert iets in haar – maar er is geen ontkomen aan. Hun onstuimige relatie houdt ze angstvallig geheim voor Ethan, met verstrekkende gevolgen: een brand, een gewonde en een dode. Én de vraag wie van hen hier schuldig aan is... Reacties op'Verraad'‘Haas sleurt je in razende vaart naar het eind […] om pas in de laatste paar pagina’s messcherp toe te slaan.’ – 7Days ‘Bloedstollend spannend. De schrijfster weet de lezer steeds op het verkeerde been te zetten.’ – Libris boekenkast ‘De perfecte thriller. Zo verslavend!’– wondrousreads.com


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Abigail Haas
  • Uitgever : de Fontein Jeugd
  • ISBN : 9789026141058
  • Taal : Nederlands

Aanbiedingen

Pieter Waterdrinker Tsjaikovskistraat 40 (eBook) Tsjaikovskistraat 40, Pieter Waterdrinker
€13,99€7,99
Actieprijs t/m 05 maart

Lees meer

Murat Isik Wees onzichtbaar (eBook) Wees onzichtbaar, Murat Isik
€12,90€5,99
Actieprijs t/m 26 februari

Lees meer

Geir Tangen Het meesterwerk (eBook) Het meesterwerk, Geir Tangen
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Gregg Hurwitz De Nergensman (eBook) De Nergensman, Gregg Hurwitz
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 27 februari

Lees meer

Haruki Murakami De moord op Commendatore (eBook) De moord op Commendatore, Haruki Murakami
€14,99€8,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Gregg Hurwitz Orphan X (eBook) Orphan X, Gregg Hurwitz
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 27 februari

Lees meer

Ilja Leonard Pfeijffer La superba (eBook) La superba, Ilja Leonard Pfeijffer
€9,99€5,99
Actieprijs t/m 02 maart

Lees meer

Gregg Hurwitz De rekruut (eBook) De rekruut, Gregg Hurwitz
€14,99€11,99
Actieprijs t/m 30 maart

Lees meer

Ilja Leonard Pfeijffer Peachez, een romance (eBook) Peachez, een romance, Ilja Leonard Pfeijffer
€11,99€7,99
Actieprijs t/m 02 maart

Lees meer

Sarah Morgan Nachten in New York (eBook) Nachten in New York, Sarah Morgan
€9,99€7,99
Actieprijs t/m 28 februari

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het