Terug

Fatale kus

[eBook]

Fatale kus (Allison Brennan) - eBook
€9,99

‘Fatale kus’ (Kiss Me, Kill Me) van Allison Brennan is een thriller voor de fans van Karen Rose en Jody Picoult.

Lucy Kincaid wordt door haar vriend, beveiligingsexpert Sean Rogers, gevraagd haar expertise op het gebied van cybercriminaliteit in te zetten bij het onderzoek naar een vermiste tiener. Het onderzoek loopt synchroon met de klopjacht van de FBI op de‘Cinderella Wurger.’ Deze seriemoordenaar heeft het voorzien op jonge vrouwen die hij op feesten drogeert en op die manier makkelijk tot zijn slachtoffer maakt. Wanneer beide onderzoeken met elkaar dreigen te botsen, is Lucy niet van plan om een stap opzij te doen. Haar eigen pijnlijke verleden maakt haar vastbesloten jonge vrouwen te behoeden voor criminelen. Daartoe gaat Lucy niet alleen de confrontatie aan met een meedogenloze psychopaat, maar ook met haar eigen angsten. Zelfs als dat betekent dat haar carrière en haar geluk met Sean op het spel staan.

Allison Brennan behoort tot een van de grote auteurs in het genre‘Romantic Suspense’. Van haar verscheen eerder ‘Tot de dood ons scheidt’.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Allison Brennan
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026142581
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 288

Aanbiedingen

Sharon Bolton Het donkerste water (eBook) Het donkerste water, Sharon Bolton
€13,99€9,99
Actieprijs t/m 23 februari

Lees meer

Tommy Wieringa De heilige Rita (eBook) De heilige Rita, Tommy Wieringa
€14,99€7,99
Actieprijs t/m 22 januari

Lees meer

Paolo Cognetti De acht bergen (eBook) De acht bergen, Paolo Cognetti
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Koen Peeters De mensengenezer (eBook) De mensengenezer, Koen Peeters
€14,99€7,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Ken Follett Het eeuwige vuur (eBook) Het eeuwige vuur, Ken Follett
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Nino Haratischwili Het achtste leven (eBook) Het achtste leven, Nino Haratischwili
€14,99€7,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Yuval Noah Harari Sapiens (eBook) Sapiens, Yuval Noah Harari
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Leïla Slimani Een zachte hand (eBook) Een zachte hand, Leïla Slimani
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

M.J. Arlidge Iene miene mutte (eBook) Iene miene mutte, M.J. Arlidge
€5,99€2,39
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Elena Ferrante Het verhaal van het verloren kind (eBook) Het verhaal van het verloren kind, Elena Ferrante
€14,99€6,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het