Terug

Feeling Good 18 (3-in-1)

[eBook]

Feeling Good 18 (3-in-1) (Tanya Michaels) - eBook
€9,99

Drie vrolijke, hartverwarmende feelgoodverhalen inéén bundel! Voor fans van Jill Mansell, Sophie Kinsella en Jojo Moyes - en voor iedereen die graag eigentijdse boeken voor vrouwen leest. (1) PAS OP, FLIRTGEVAAR! - Sam Harrison snapt er niets van. De ene dag is zijn collega op het museum nog competent, professioneel en wat afstandelijk, en devolgende dag is ze vrolijk, grappig en - het kan bijna niet waar zijn - loopt ze met hem te flirten! Deze nieuwe Rachel bevalt hem bijzonder goed, ook al gedraagt ze zich af en toe een beetje vreemd. Megan Dean zit in een onmogelijke spagaat. Haar tweelingzus heeft door verkeerd gebruik van een gezichtsmasker een blauw gezicht gekregen, en nu heeft zij beloofd een paar dagen voor haar in te vallen. Niemand mag ervan weten, want Rachel is doodsbang dat ze ontslagen wordt. Alleen had ze haar zusje weleens kunnen waarschuwen voor die levende Griekse god: Sam Harrison. Die man is zo hot, het zou verboden moeten worden! (2) RODE HAREN, RODE ROZEN - Help! Ze is als een baksteen gevallen voor de verloofde van haar beste vriendin! Samantha moet een paar keer knipperen voor ze het gelooft. Naast haar in het vliegtuig zit de meest sexy man die ze ooit heeft gezien. Terwijl ze van pure opwinding een kreet slaakt - en zo de andere passagiers de stuipen op het lijf jaagt omdat die denken dat het vliegtuig gaat neerstorten - vertelt hij haar dat hij de aanstaande is van haar beste vriendin. Op het vliegveld wacht Jillian hen op. Maar in plaats van die verrukkelijke verloofde van haar zijn perfect passende Armanipak van het lijf te rukken - iets wat Sam zéker had gedaan als zij in Jillians schoenen had gestaan - begroet ze hem onverschillig. En Ethan gedraagt zich ook al niet als een verliefde verloofde. De enige van het drietal die wél last van opspelende hormonen heeft, vermoedt dat er iets raars aan de hand is. Maar wat? (3) ENGEL OP HOGE HAKKEN - Skyler Kimball gaat roekeloze mannen altijd uit de weg, en stiekem vindt ze het wel prettig dat haar beschermende broers zo ongeveer iedere man afschrikken die het ook maar waagt bij haar in de buurt te komen. Totdatsexy brandweerman Jack Tesson op het toneel verschijnt. Hem zou best wat beter willen leren kennen - als ze daar tenminste de kans voor krijgt met die irritante broers van haar! Vanaf het moment waarop Jack Skyler uit een boom redt, waarbij hij ziet dat ze onder haar keurige rok sexy paarse lingerie draagt, is hij verkocht. Deze blonde engel is van hem, daar zal hij alles voor doen. Als alleen die bemoeizuchtige broers maar eens de andere kant op wilden kijken. En dan vooral die ene die zijn baas is... Deze boeken zijn ook los verkrijgbaar.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Tanya Michaels
  • Uitgever : HarperCollins
  • ISBN : 9789402754926
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 416

Aanbiedingen

Philippe Claudel Archipel van de hond (eBook) Archipel van de hond, Philippe Claudel
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Nicci French De dag van de doden (eBook) De dag van de doden, Nicci French
€14,99€6,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Charles C. Mann 1493 (eBook) 1493, Charles C. Mann
€6,99€4,99
Actieprijs t/m 03 oktober

Lees meer

Laura McHugh Onvindbaar (eBook) Onvindbaar, Laura McHugh
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Elizabeth George In wankel evenwicht (eBook) In wankel evenwicht, Elizabeth George
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Rachel Kadish Het gewicht van inkt (eBook) Het gewicht van inkt, Rachel Kadish
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 24 september

Lees meer

Elizabeth George Dag des oordeels (eBook) Dag des oordeels, Elizabeth George
€11,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Baldacci, David De laatste mijl (eBook) De laatste mijl, Baldacci, David
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

B.A. Paris Breng me terug (eBook) Breng me terug, B.A. Paris
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Ann O'Loughlin De vrouw van de rechter (eBook) De vrouw van de rechter, Ann O'Loughlin
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 30 september

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het