Terug

Mea culpa

[eBook]

Mea culpa (Clare Mackintosh) - eBook
€9,99

‘Mea culpa’ is het debuut van Clare Mackintosh. Een thriller voor de fans van SJ Watson, Nicci. Wanneer een alleenstaande moeder de hand van haar zoontje even loslaat, gebeurt het ondenkbare: hij rent de straat over en wordt aangereden door een auto. De bestuurder rijdt door. In een fractie van een seconde verandert Jenna’s wereld in een nachtmerrie. Om de vreselijke waarheid te ontlopen verhuist ze naar een afgelegen plek aan de kust in Wales, maar de herinneringen, angsten en rouw zijn allesoverheersend. Inspecteur Ray Stevens leidt het onderzoek naar de dader. Vastbesloten om tot de bodem van de zaak te komen, zet hij zowel zijn professionele als zijn persoonlijke leven op het spel. Intussen wordt Jenna ingehaald door haar verleden, met alle verwoestende consequenties van dien… ’Mea culpa’ is een regelrechte sensatie met fans als Peter James, Richard&Judy. Overleden kind. Schuldvraag. Wales.Het meisje in de trein.


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Clare Mackintosh
  • Uitgever : De Fontein Romans&Spanning
  • ISBN : 9789026137747
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 351

Meer informatie

Clare Mackintosh werkte jarenlang binnen de politiewereld, inmiddels is ze fulltime schrijver. Haar debuut Mea culpa was direct na verschijnen een grote hit in Engeland en wordt omschreven als een sensatie. In maart 2017 maakte de uitgever bekend dat er wereldwijd 1.000.000 exemplaren verkocht zijn. Haar tweede boek, Ik zie jou werd met veel lof onthaald.
"Een fantastisch debuut met een verbluffende twist. I love it!" - PETER JAMES
"Wat een overtuigend, sterk debuut. Meer hiervan alstublieft!" - SUNDAY MIRROR
 

Aanbiedingen

Tommy Wieringa De heilige Rita (eBook) De heilige Rita, Tommy Wieringa
€14,99€7,99
Actieprijs t/m 22 januari

Lees meer

Paolo Cognetti De acht bergen (eBook) De acht bergen, Paolo Cognetti
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Koen Peeters De mensengenezer (eBook) De mensengenezer, Koen Peeters
€14,99€7,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Ken Follett Het eeuwige vuur (eBook) Het eeuwige vuur, Ken Follett
€14,99€5,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Sharon Bolton Het donkerste water (eBook) Het donkerste water, Sharon Bolton
€13,99€9,99
Actieprijs t/m 23 februari

Lees meer

Leïla Slimani Een zachte hand (eBook) Een zachte hand, Leïla Slimani
€11,99€5,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Yuval Noah Harari Sapiens (eBook) Sapiens, Yuval Noah Harari
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Jo Nesbø De dorst (eBook) De dorst, Jo Nesbø
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Georgia Hunter Wij waren de gelukkigen (eBook) Wij waren de gelukkigen, Georgia Hunter
€9,99€4,99
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

M.J. Arlidge Iene miene mutte (eBook) Iene miene mutte, M.J. Arlidge
€5,99€2,39
Actieprijs t/m 31 januari

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het