Terug

De nieuwe collega

[eBook]

De nieuwe collega (Tammy Cohen) - eBook
€11,99

Psychologische thriller van wereldformaat, voor liefhebbers van Rosamund LuptonsZusje, Ruth WaresIn een donker, donker bosen Gillian FlynnsGone Girl

Je collega’s zie je elke dag op kantoor, maar hoe goed ken je ze eigenlijk? Amira, Sarah, Paula, Ewan en Charlie zijn al jaren collega’s. Iedereen weet van elkaar hoe ze hun koffie drinken, hoe het er thuis in de slaapkamer aan toegaat en wie?nachten niet slaapt door zieke kinderen.

Door de komst van hun nieuwe baas wordt hun routine flink?opgeschud. Opeens hangt er een totaal andere sfeer op?de zaak en is niemand meer te vertrouwen. Wie heeft stiekem een grondige hekel aan iedereen? Wie saboteert de boel? Wie heeft een wel heel donker verleden? En wie is er in?staat tot moord?


De pers over de boeken van Tammy Cohen:

‘Het is van essentieel belang om deze thriller in handen te krijgen.’Closer

‘Verfrissende en slimme psychologische thriller vol foute personages die je met liefde gaat haten.’ Clare Mackintosh, auteur vanMea culpa

‘Je vliegt door de bladzijden, die bulken van de sterke personages en geloofwaardige relaties. Niet weg te leggen!’Candis

‘Ronduit angstaanjagend.’ Ruth Ware

‘Verplicht leesvoer. De spanning blijft maar groeien naarmate het verhaal zich van drama tot ijzingwekkende thriller ontpopt.’Essentials


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Tammy Cohen
  • Uitgever : Boekerij
  • ISBN : 9789402308440
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 292

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Camilla Läckberg Heks (eBook) Heks, Camilla Läckberg
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Paolo Cognetti De acht bergen (eBook) De acht bergen, Paolo Cognetti
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Arthur Japin Kolja (eBook) Kolja, Arthur Japin
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 09 januari

Lees meer

David Lagercrantz De man die zijn schaduw zocht (eBook) De man die zijn schaduw zocht, David Lagercrantz
€14,99€7,99
Actieprijs t/m 17 december

Lees meer

Griet Op de Beeck Het beste wat we hebben (eBook) Het beste wat we hebben, Griet Op de Beeck
€13,99€8,39
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Jennifer Egan Manhattan Beach (eBook) Manhattan Beach, Jennifer Egan
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 09 januari

Lees meer

Michael Robotham Verwachting (eBook) Verwachting, Michael Robotham
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 01 januari

Lees meer

Karin Slaughter Goede dochter (eBook) Goede dochter, Karin Slaughter
€13,99€8,39
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Nicci French Zondagochtend breekt aan (eBook) Zondagochtend breekt aan, Nicci French
€14,99€4,99
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Robert Harris München 1938 (eBook) München 1938, Robert Harris
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 01 januari

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het