Terug

Tijden van duisternis

[eBook]

Tijden van duisternis (Tony Schumacher) - eBook
€9,99

Voor de lezers van Philip Kerr en Robert Harris– een van de acht beste thrillers van het jaar in deVN Detective en Thrillergids

Londen 1946. De nazi’s hebben de oorlog gewonnen en bezetten ook Groot-Brittannië. John Rossett, een gedecoreerde Britse Tweede Wereldoorlog-held, werkt nu voor de SS bij het Bureau voor Joodse Zaken. Johns vrouw en zoon zijn omgekomen door een bom van het Britse verzet en sindsdien leidt hij een verbitterd leven, totdat een oude vriend hem vraagt zijn kleinzoon te beschermen.

Deze jongen, Jacob, is Joods en houdt zich schuil in een verlaten gebouw. Rossett staat voor een belangrijke keuze: als hij doet wat hem wordt opgedragen, moet hij Jacob laten deporteren, maar iets in de jongen weerhoudt hem ervan zijn instructies uit te voeren. Hij kiest ervoor Jacob te helpen met ontsnappen– en al gauw raken ze samen verstrikt in een bloedstollende klopjacht.


De pers over de boeken van Tony Schumacher

‘De zelfverzekerde en sfeervolle beschrijvingen maken dit tot een onvergetelijke thriller, die doet denken aan een combinatie van Ken Follett en Alfred Hitchcock.’Wall Street Journal

‘Een briljante thriller voor zowel liefhebbers van geschiedschrijving als thrillerfans.’Suspense Magazine

‘Het is amper te geloven datTijden van duisternis pas het debuut is van Schumacher. Rossett is met al zijn tekortkomingen een personage om te koesteren. Een weergaloos boek.’ Hebban.nl

‘Bijzonder spannende cliffhanger, die de lezer beslist nieuwsgierig zal?maken naar de volgende twee delen. Als de kwaliteit vanTijden van duisternis kan worden doorgetrokken dan staat de lezer nog veel boeiends te wachten.’ Thrillzone.nl

‘Een slimme, genuanceerde, overtuigende thriller.’Lancaster Evening News


De pers overTijden van duisternis

‘De zelfverzekerde en sfeervolle beschrijvingen maken dit tot een onvergetelijke thriller, die doet denken aan een combinatie van Ken Follett en Alfred Hitchcock.’Wall Street Journal

‘Een briljante thriller voor zowel liefhebbers van geschiedschrijving als thrillerfans.’Suspense Magazine

‘Een slimme, genuanceerde, overtuigende thriller.’Lancaster Evening News


Specificaties

  • Publication date :
  • Formaat : eBook
  • Type : ePub watermerkePub watermerk
  • Auteur : Tony Schumacher
  • Uitgever : Boekerij
  • ISBN : 9789402307795
  • Taal : Nederlands
  • Pagina's : 392

Reacties

Er zijn nog geen reacties.

Aanbiedingen

Camilla Läckberg Heks (eBook) Heks, Camilla Läckberg
€12,99€4,99
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Arthur Japin Kolja (eBook) Kolja, Arthur Japin
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 09 januari

Lees meer

David Lagercrantz De man die zijn schaduw zocht (eBook) De man die zijn schaduw zocht, David Lagercrantz
€14,99€7,99
Actieprijs t/m 17 december

Lees meer

Paolo Cognetti De acht bergen (eBook) De acht bergen, Paolo Cognetti
€12,99€6,49
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Griet Op de Beeck Het beste wat we hebben (eBook) Het beste wat we hebben, Griet Op de Beeck
€13,99€8,39
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Jennifer Egan Manhattan Beach (eBook) Manhattan Beach, Jennifer Egan
€12,99€6,99
Actieprijs t/m 09 januari

Lees meer

Karin Slaughter Goede dochter (eBook) Goede dochter, Karin Slaughter
€13,99€8,39
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Nicci French Zondagochtend breekt aan (eBook) Zondagochtend breekt aan, Nicci French
€14,99€4,99
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Cilla Börjlind Springvloed (eBook) Springvloed, Cilla Börjlind
€7,99€5,99
Actieprijs t/m 31 december

Lees meer

Daniel Kehlmann Tijl (eBook) Tijl, Daniel Kehlmann
€11,99€9,99
Actieprijs t/m 05 januari

Lees meer

Onze website werkt niet zonder cookies. We vragen je om je toestemming om cookies te kunnen blijven gebuiken. Klik hier voor meer informatie over onze cookies. Of kies: Het is OK. Ik snap het